flag Судова влада України

 

Інформація про приватного виконавця виконавчого округу Запорізької області станом на 15.11.2017

 

Відповідно до статті 25 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" виконавчим округом є територія області і приватний виконавець має право приймати до виконання виконавчі документи, місце виконання яких відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" знаходиться у межах тієї області, у якій розташований його виконавчий округ.

Частиною третьою зазначеної статті також встановлено, що інформація про приватних виконавців виконавчого округу та реквізити їхніх офісів розміщуються у всіх судах та в органах державної виконавчої служби, розташованих у межах відповідного виконавчого округу.

Міністерство юстиції України забезпечує ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України. Доступ до інформації Єдиного реєстру приватних виконавців України є безоплатним, здійснюється цілодобово і без обмежень на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України із забезпеченням можливості пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування інформації без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних та програмних засобів.

Єдиний реєстр приватних виконавців України в мережі "Інтернет " - https://erpv.minjust.gov.ua

Інформація про приватного  виконавця виконавчого округу Запорізької області  станом на 15.11.2017