flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

 

Інформація про приватного виконавця виконавчого округу Запорізької області станом на 02.07.2018

 

Відповідно до статті 25 Закону України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів" виконавчим округом є територія області і приватний виконавець має право приймати до виконання виконавчі документи, місце виконання яких відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" знаходиться у межах тієї області, у якій розташований його виконавчий округ.

Частиною третьою зазначеної статті також встановлено, що інформація про приватних виконавців виконавчого округу та реквізити їхніх офісів розміщуються у всіх судах та в органах державної виконавчої служби, розташованих у межах відповідного виконавчого округу.

Міністерство юстиції України забезпечує ведення Єдиного реєстру приватних виконавців України. Доступ до інформації Єдиного реєстру приватних виконавців України є безоплатним, здійснюється цілодобово і без обмежень на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України із забезпеченням можливості пошуку, перегляду, копіювання та роздрукування інформації без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних та програмних засобів.

Єдиний реєстр приватних виконавців України в мережі "Інтернет " - https://erpv.minjust.gov.ua

Інформація про приватного  виконавця виконавчого округу Запорізької області  станом на 02.07.2018