flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Прес-анонс про розгляд резонансної справи

23 січня 2018, 16:11

          Завтра, 24 січня 2018 року, о 14.30 годині Апеляційним судом Запорізької області у відкритому судовому засіданні розглядатиметься  апеляційна скарга прокурора у кримінальному провадженні на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 20 січня 2018 року, якою відмовлено у задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного Оріна Віталія Володимировича, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.15, ч.1 ст.115 КК України.

          Присутність представників засобів масової інформації під час розгляду справи можлива без попередньої акредитації.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні у залі судового засідання  представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

         Проведення у залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав. 

 

 

Прес-служба Апеляційного суду Запорізької області