flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Розгляд справи відносно Олени Бондаренко та Андрія Гречковського перенесено

19 лютого 2018, 18:15

   Судовий розгляд апеляційних скарг прокурора Прокуратури Запорізької області, обвинувачених: Олени Бондаренко, Андрія Гречковського та  їх захисників, представників потерпілих на вирок Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 23 червня 2017 року  буде продовжено  02 березня  2018 року о 14 годині  та  відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, проспект Соборний, буд. 162.

   Судове засідання перенесено у зв’язку із заявленими клопотанням представника потерпілих - адвоката Гладкого  Дмитра Вікторовича   з проханням перенести слухання справи з поважної причини (хвороба).

   Присутність представників засобів масової інформації під час розгляду справи можлива без попередньої акредитації.

   Звертаємо увагу, що відповідно до частини 4 статті 11 Закону  України «Про судоустрій і статус суддів» присутні у залі судового засідання  представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіо запис з використанням портативних відео- та аудіо технічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, встановлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.

   Проведення у залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав. 

 

 

Прес-служба Апеляційного суду Запорізької області