flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

На Запоріжжі розпочався дводенний тренінг для голів місцевих загальних судів "Гендерні аспекти діяльності суддів, обраних на адміністративні посади в судах"

12 квітня 2018, 15:22

      Сьогодні, 12 квітня на Запоріжжі  розпочався дводенний тренінг для голів судів м. Запоріжжя та області "Гендерні аспекти діяльності суддів, обраних на адміністративні посади в судах".

      Навчання стали можливі, дякуючи канадсько-українському Проекту "Підтримки судової реформи" та Національній школі суддів України.

      У заході взяли участь: голова Апеляційного суду Запорізької області – Валерій Бєлка, Начальник ТУ ДСА Укрїни у Запорізькій області – Ірина Бєлікова,   менеджер Проекту підтримки судової реформи - Ігор Осика, суддя Львівського окружного адміністративного суду - Ростислав Москаль, начальник відділу науково-методичного забезпечення підготовки суддівського корпусу НШСУ - Тетяна Фулей та голови місцевих загальних судів м. Запоріжжя та області.


       Навчання проходить у тренінгових групах  з використанням інтерактивних методів.

      У ході тренінгу учасники  мають опанувати поняття "гендер", "гендерна рівність", "дискримінація", "гендерні стереотипи", визначити види, прояви дискримінації в роботі суду та інших сферах, зрозуміти алгоритм розгляду скарг щодо дискримінації, сформований практикою ЄСПЛ, ознайомитися із національним законодавством у цій сфері, розглянути гендерні аспекти діяльності суддів, обраних на адміністративні посади в судах;  уміти ідентифікувати гендерно-чутливі ситуації, зокрема, в роботі суду, застосовувати гендерно-чутливі підходи при виконанні адміністративних функцій, організації роботи суду, при розгляді справ.

 

 

      За повідомленням прес-служби суду