flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Завершився другий день інтерактивного семінару для голів судів першої інстанції м.Запоріжжя та області

13 квітня 2018, 17:23

     Завершився дводенний інтерактивний семінар «Гендерні аспекти діяльності суддів, обраних на адміністративні посади в судах»  для голів місцевих загальних судів м. Запоріжжя та області, який був проведений Канадсько-українським  Проектом  підтримки судової реформи в Україні спільно з Національною школою суддів та Апеляційним судом Запорізької  області.

     У ході  опитування  учасники  і учасниці   оцінили  програму  тренінгу  на  «відмінно і «дуже добре» та  звернули  увагу  у анкетах  на  подачу  матеріалу,   яка  має інтерактивну  форму,  та  дала  змогу творчо співпрацювати  учасникам груп між собою та  викладачем у  комфортних умовах.  Одночасно  зазначили,  що  у ході  тренінгу  отримали  навички  застосування  гендерно-чутливих підходів  під час виконання адміністративних функцій, організації роботи суду та під час розгляду судових справ.

     Наприкінці  зустрічі голова Апеляційного суду Запорізької області – Валерій  Бєлка  подякував  представникам Проекту і викладачам НШСУ за цікавий  та  корисний інтерактивний семінар.

     Менеджер Проекту  - Ігор Осика щиро  подякував усім  присутнім за проведену роботу та побажав успіхів і натхнення  у професійній діяльності.

              

          За  результатами  тренінгу  судді  отримали  сертифікати.

 

 

 

 

 За  повідомленням  прес-служби  суду