flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Прес-реліз скаргу Публічного акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» залишено без задоволення

11 вересня 2017, 16:19

Прес-реліз

скаргу  Публічного акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» залишено без задоволення

     Апеляційний суд Запорізької області інформує, що сьогодні  11 вересня 2017 року колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ у відкритому судовому засіданні розглянуто скаргу – представника юридичної особи Публічного акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» (надалі – ПАТ «ЗАлК») на ухвалу слідчого судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 7 серпня 2017 року, якою відмовлено у відкритті провадження за скаргою ПАТ «ЗАлК» на постанову слідчого про призначення інвентаризації матеріальних цінностей.  

     В апеляційній скарзі ставилось питання про скасування ухвали слідчого судді та повернення матеріалів за скаргою на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

     Зі змісту скарги є очевидним, що предметом оскарження була постанова слідчого про призначення інвентаризації матеріальних цінностей, тобто таке рішення слідчого, яке не входить до вичерпного переліку рішень, дій чи бездіяльності слідчого або прокурора, які можуть бути оскаржені до слідчого судді під час досудового розслідування.

     За результатами апеляційного розгляду судом постановлено  ухвалу,  якою апеляційна скарга представника юридичної особи Публічного акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат», залишено без задоволення, а ухвалу слідчого судді  Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 07 серпня 2017 року – без змін.

 

 

 

Прес-секретар Апеляційного суду

Запорізької області