flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу Вікторії Чекалової

11 грудня 2017, 17:07

11 грудня 2017 року колегією суддів судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Запорізької області у відкритому судовому засіданні  було розглянуто апеляційну скаргу Чикалової Вікторії Вячеславівни  на рішення  Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 29.09.2016року у справі за позовом Чикалової Вікторії Вячеславівни до  Запорізького міського голови Буряка Володимира Вікторовича, Запорізької міської ради, Комунального підприємства «Центральний парк культури відпочинку «Дубовий гай» про скасування розпорядження про звільнення , поновлення  на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди.

За  результатами  судового розгляду  ухвалено  рішення, яким  частково задоволено  апеляційну  скаргу Чикалової  В.В., визнано незаконним та скасовано розпорядження  Запорізького міського голови № 405к/тр від 03.03.2016р. про звільнення Чикалової В.В.  Поновлено її на посаді директора КП "Дубовий Гай" ; стягнуто з  Комунального  підприємства «Центральний парк культури відпочинку «Дубовий гай»  на користь позивачки  середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 189277,20 гривень  та   з міського голови моральну шкоду у розмірі 3.000 гривень. В решті позову відмовлено.

Рішення суду підлягає негайному виконанню в частині поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного про гулу в межах середнього заробітку за один місяць.

Вирішено питання про судові витрати. 

 

 

Прес-секретар Апеляційного суду

Запорізької області