flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Віталію Оріну обрано запобіжний захід тримання під вартою

24 січня 2018, 18:40

   Апеляційний суд Запорізької області інформує, що сьогодні 24 січня 2018 року  колегією суддів  судової  палати з розгляду кримінальних справ у відкритому судовому засіданні розглянуто апеляційну скаргу прокурора у кримінальному провадженні  на ухвалу  слідчого судді Шевченківського районного суду м. Запоріжжя  від  20 січня  2018 року,  якою відмовлено у задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного Оріна Віталія Володимировича,  передбаченого ч.3 ст.15, ч.1 ст.115 КК України (замах на вчинення умисного вбивства). та застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

   У апеляційній скарзі прокурор просив вищевказану ухвалу слідчого судді скасувати, постановити ухвалу, якою клопотання слідчого задовольнити та  застосувати відносно Оріна  В.В. запобіжний  захід у вигляді тримання під вартою.

   За результатами апеляційного розгляду судом  постановлено  ухвалу,  якою  судове рішення Шевченківського районного суду м. Запоріжжя від 20 січня  2018 року скасовано,  клопотання слідчого задоволено та застосовано до підозрюваного Оріна Віталія Володимировича  запобіжний захід у виді тримання під вартою  строком  на 60 днів,  до 16 березня 2018 року включно, без визначення розміру застави.

   Ухвала апеляційного суду оскарженню в касаційному порядку не підлягає і набирає законної сили з моменту її проголошення.

 

 

Прес-секретар Апеляційного суду Запорізької області