flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відмова прокурора прокуратури області від апеляційної скарги (кримінальне провадження щодо Чмельової Вікторії Вікторівни)

15 лютого 2018, 18:20

   Апеляційний суд Запорізької області інформує, що сьогодні  15 лютого 2018 року колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ у відкритому судовому засіданні розглянуто апеляційну скаргу прокурора прокуратури Запорізької області на ухвалу слідчого судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 06 січня 2018 року, якою залишено без задоволення клопотання слідчого відділу прокуратури  Запорізької області  та застосовано до підозрюваної Вікторії  Чмельової запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 04 березня 2018 року з покладенням певних обов’язків.

   Вікторія Чмельова підозрюється у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.368 КК України. (Одержання службовою особою, яка займає особливо-відповідальне становище неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

   У ході апеляційного розгляду прокурор відмовився від апеляційних вимог, а іншими учасниками судового провадження не були подані скарги, тому колегія суддів постановила ухвалу, якою апеляційне провадження закрила.

 

 Прес-секретар Апеляційного суду Запорізької області