flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Апеляційний суд Запорізької області залишив Дмитру Дмитрієву запобіжний захід – тримання під вартою

23 серпня 2018, 16:34

Апеляційний суд Запорізької області  залишив Дмитру Дмитрієву запобіжний захід – тримання під вартою

 

          Апеляційний суд Запорізької області  інформує, що сьогодні 23 серпня 2018 року колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції  розглянуто  апеляційну скаргу  захисника Світлани Шипілової,  яка  діє в інтересах підозрюваного  у вчиненні кримінального правопорушення,  передбаченого ч.2 ст.15, п.1 ч.2 ст.115КК України,  на  ухвалу слідчого судді Енергодарського міськрайонного суду Запорізької області від  30.07.2018р.,  якою  задоволено  клопотання слідчого  та  до громадянина   Дмитрієва Д.В.   застосовано запобіжний  захід  у виді тримання під вартою  строком на 60 днів.

       Органом  досудового розслідування Дмитрієв Дмитро Володимирович підозрюється  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України (закінчений замах на вбивство двох осіб), скоєного за наступних обставин:

         28 липня 2018 року приблизно о 19 годині 50 хвилин, підозрюваний, знаходячись в приміщенні квартири  №  по вулиці М у місті Енергодарі Запорізької області, маючи умисел на умисне протиправне заподіяння смерті, на ґрунті  раптово виниклих неприязних відносин з Дмитрієвим В.О. та Дмитрієвою Н.Ю., усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх подальших дій та бажаючи настання наслідків у вигляді смерті останніх, взяв в приміщенні кімнати ніж, яким наніс потерпілим  удари ножем та спричинив тілесні ушкодження. Однак довести свій злочинний намір, спрямований на умисне вбивство Дмитрієва В.О. та Дмитрієвої Н.Ю., не зміг з причин, що не залежали від його волі, так як безпосередньо після отримання тілесних ушкоджень, потерпіла Дмитрієва Н.Ю. у шоковому стані вибігла з приміщення вищевказаної квартири та  по мобільному телефону викликала поліцію. По приїзду на місце події співробітників поліції та швидкої медичної допомоги потерпілі були госпіталізовані до ДЗ «СМСЧ №1» міста Енергодара.

     За результатами  апеляційного  розгляду   судом постановлено ухвалу, якою  апеляційну скаргу  захисника  Світлани Шипілової залишено без задоволення,  а ухвалу слідчого судді Енергодарського  міськрайонного  суду Запорізької області від  30.07.2018р – без змін.

         Ухвала суду оскарженню в касаційному порядку не підлягає і набирає законної сили з моменту його проголошення.

         Повний текст судового рішення  буде проголошений 28 серпня о 12 годині.

 

За повідомленням прес-служби суду