flag Судова влада України

Робота суду в умовах карантину

 

    З метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, Запорізьким апеляційним судом вжито відповідні організаційні заходи.

            Графік роботи суду не змінено

      початок робочого дня – о 9:00 протягом робочих днів тижня; 

       у п’ятницю – о 16:45; 

      обідня перерва –  з 13:00 до 13:45. 

       Одночасно інформуємо, що розпорядженням голови суду № 16 від 16 березня 2020 року, Запорізький апеляційний суд призупинив  особистий прийом громадян голови та заступників голови суду на час дії карантину. Припинено всі заходи, не пов’язані з процесуальною діяльністю суду та забезпеченням діяльності органів судової влади (круглі столи, семінари, дні відкритих дверей).

     Звертаємо увагу представників засобів масової інформації, що допуск у відкриті судові засідання здійснюється з дотриманням усіх карантинних заходів і санітарних норм, а саме: обов’язкова  наявність  маски  чи респіратора та  дотримання  безпечної соціальної дистанції, передбаченої умовами карантину.

    У разі виникнення додаткових питань, ви можете звернутися до головного спеціаліста із забезпечення зв`язків зі ЗМІ -- Цвєтік Сніжанни Олексіївни т. (061) 239-60-73 (з'єднання за внутрішнім номером).

    Рекомендуємо учасникам  судових процесів брати участь у судовому засіданні  за допомогою  відеоконференції  поза  межами приміщення суду (Зразок заяви). З  покроковою інструкцією можна ознайомитися за посиланням: https://court.gov.ua/press/news/928380Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду .    

    Нагадуємо, що документи можна подати засобами поштового, факсимільного та електронного зв’язку, через електронний кабінет в підсистемі «Електронний суд» за посиланням https://cabinet.court.gov.ua/, через «безконтактну скриньку», яка встановлена на першому поверсі суду біля посту охорони.

     Поштою  на адресу: пр. Соборний, 162, м. Запоріжжя, 69005;   

     @ електронною поштою: inbox@zpa.court.gov.ua

 Також  просимо громадян, які мають  ознаки респіраторних захворювань, утриматися  від відвідин суду. 

Просимо  із  розумінням поставитися  до  тимчасових  карантинних заходів.