flag Судова влада України

Гринь Анатолій Анатолійович

23 травня 2024, 14:49

ОГОЛОШЕННЯ

про виклик до суду

 

   Згідно п. 19 Розділу XIII «Перехідні положення» Цивільного процесуального кодексу України та ст. 12-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», Запорізький апеляційний суд викликає позивача Гринь Анатолія Анатолійовича в судове засідання на 10 год. 10 хв. 26 червня 2024 року на розгляд апеляційної скарги представника Кобальчинського Сергія Володимировича – адвоката Федяєва Сергія Володимировича на рішення Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 15 листопада 2022 року у справі № 334/3458/22 (№ апеляційного провадження 22-ц/807/1310/24) за позовом Мартинишина Павла Володимировича, який діє в інтересах Гринь Анатолія Анатолійовича, до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Кредит-Капітал», третя особа: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Данич Оксана Федорівна, Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Дмитро Юрійович, Товариство з обмеженою відповідальністю «Компані Фінанс», про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

   Судове засідання відбудеться в приміщенні суду за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 162.

   З моменту розміщення цього оголошення на офіційному вебсайті Запорізького апеляційного суду позивач Гринь Анатолій Анатолійович вважається повідомленим про розгляд справи.

   У випадку неявки Гринь Анатолія Анатолійовича у судове засідання, без поважних причин або не повідомлення про причини неприбуття, справа може бути розглянута за вашою відсутності.

 

 

Суддя                                                                                             Д.А.Трофимова

 

Секретар судового засідання                                                      А.В.Бєлова