flag Судова влада України

Онлайн-трансляції судових засідань

Оберіть дату
Оберіть дати
Очистити дати
Поточні трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
19.06.2024 09:31
757/25737/18-к
Гриняк Володимир Павлович, Іваницький Станіслав Степанович, Дейнека Вікторія Михайлівна, Тимошенко Олександр Григорович, Підпузько Микола Федорович, Луц Олександр Сергійович, Тирановець Олександр Артемович, Пазиняк Василь Степанович, Король Олег Володимирович, Саволюк Михайло Олександрович, Драчук Людмила Іванівна, Орленко Галина Анатоліївна, Мельник Ярослава Олександрівна, Брезденюк Олег Олександрович, Гнатовська Лариса Олександрівна, Брезденюк Олександр Михайлович, Брезденюк Наталя Іллівна, Бондарева Світлана Вікторівна, Бондарева Алла Валеріївна, Кіщук Наталія Володимирівна, Петровська Тетяна Володимирівна, Шандура Світлана Олександрівна, Пасхаліна Тетяна Григорівна, Пасхаліна Світлана Василівна, Іваненко Олена Валеріївна, Горигоренко Анатолій Якович, Лошаков Дмитро Сергійович, Мірчук Роман Іванович, Мандрик Андрій Володимирович, Матвійчук Володимир Васильович, Мусієнко Віталій Миколайович, Нагурний Олександр Ігорович, Назаров Олександр Миколайович, Новосад Дмитро Валерійович, Бажанова Юлія Вікторівна, Топій Руслан Володимирович, Скляр Михайло Едуардович, Цвигун Тетяна Михайлівна, Агеєв В'ячеслав Валерійович, Боратинський Андрій Анатолійович, Бортнік Валерій Григорович, Бронський Ілля Юрійович, Кузовий Сергій Олександрович, Кучер Павло Іванович, Захарченко Олена Олександрівна, Максимова Лідія Анатоліївна, Дідич Андрій Сергійович, Мазур Світлана Вікторівна, Абібулаєв Сервер Джемільович, Аврамчук Євген Олексійович, Бондаренко Володимир Віталійович, Бриляк Петро Богданович, Бабій Олег Володимирович, Бубенко Юрій Іванович, Булавко Микола Іванович, Буза Дмитро Васильович, Буйко Данило Валентинович, Гілка Руслан Андрійович, Гілякін Олег Іванович, Гергелюк Олександр Васильович, Думанський Валерій Володимирович, Дяченко Валентин Іванович, Дребит Юрій Васильович, Дробот Олександр Іванович, Кирилов Андрій Анатолійович, Кирилюк Роман Володимирович, Кисельов Геннадій Леонідович, Кумченко Василь Степанович, Кумченко Сергій Васильович, Копач Ігор Богданович, Кумановський Олександр Михайлович, Куценко Павло Олександрович, Кацев Віктор Львович, Кіщук Василь Васильович, Марценюк Наталія Яківна, Міловський Валерій Анатолійович, Медведєв Олександр Олександрович, Мельник Марк Юрійович, Мельник Анатолій Миколайович, Пиць Ігор Васильович, Павлів Михайло Петрович, Павлюченко Микола Петрович, Пасічник Артем Юрійович, Ступак Євгеній Павлович, Садовський Степан Михайлович, Тіторчук Ігор Віталійович, Тимошик Назар Петрович, Шимчишин Ярослав Григорович, Шеланкін Дмитро Васильович, Жук Юрій Борисович, Шаповалов Андрій Миколайович, Палій Валерій Максимович, Царенко Олександр Володимирович, Юхименко Василь Степанович, Ярош Максим Андрійович, Янковський Юрій Анатолійович, Кривонос Валерій Григорович, Колечко Володимир Васильович, Колінченко Олександр Григорович, Кульчицький Яків Федорович, Кшевінський Станіслав Олегович, Лазебний Ларіон Ларіонович, Лабайчук Василь Іванович, Лепеха Іван Васильович, Линдов Роман Анатолійович, Левицький Михайло Михайлович, Ленюк Василь Ярославович, Лєвашов Олег Петрович, Литвин Богдан Ярославович, Лисак Роман Миколайович, Логвінов Олексій Євгенович, Лужко Сергій Володимирович, Міщук Анатолій Григорович, Лушаков Володимир Іванович, Мацелюх Володимир Ярославович, Мацелюх Михайло Степанович, Малец Михайло Олегович, Майборода Костянтин Всеволодович, Майор Сергій Володимирович, Мазій Володимир Іванович, Малиш Олег Леонідович, Марков Микола Анатолійович, Марусик Микола Тарасович, Мамчура Анатолій Володимирович, Матійців Роман Ярославович, Матковський Олег Миколайович, Мись Богдан Іванович, Мойсеєнко Андрій Олегович, Москаленко Микола Петрович, Мороз Василь Петрович, Мороз Олександр Борисович, Москальчук Валерій Володимирович, Найдовський Олександр Миколайович, Науменко Андрій Євгенійович, Науменко Сергій Іванович, Надіжко Леонід Віталійович, Нікіфорчук Олександр Васильович, Ніколаєць Володимир Іванович, Новак Захар Олександрович, Лук'янов Валерій Михайлович, Надточей Василь Федорович, Нечитайло Ольга Володимирівна, Новіков Денис Володимирович, Новіцький Ігор Анатолійович, Неруш Андрій Анатолійович, Нерубальщук Микола Борисович, Нікітюк Олександр Леонідович, Пастух Михайло Петрович, Павлюк Андрій Мирославович, Парфенюк Віталій Миколайович, Пахомов Олександр Миколайович, Перетятко Микола Миколайович, Перкун Віталій Павлович, П'єнтак Ілля Петрович, Попов Михайло Іванович, Приступа Олександр Володимирович, Приступа Андрій Миколайович, Піган Роман Романович, Прокопенко Михайло Мусійович, Пустовіт Олег Миколайович, Погодін Олександр Володимирович, Гись Андрій Леонідович, Гучанов Микола Миколайович, Гладій Віктор Любомирович, Голодюк Володимир Сергійович, Гусарук Юрій Миколайович, Гладкий Володимир Михайлович, Гов'ядовський Юрій Леонідович, Голубенко Іван Миколайович, Приємський Ігор Анатолійович, Горобій Ігор Васильович, Гомза Юрій Ігорович, Грабовий Анатолій Васильович, Грубась Андрій Степанович, Гринів Іван Васильович, Даниленко Віталій Ігорович, Данилюк Михайло Васильович, Данилюк Іван Степанович, Дзядик Вадим Миронович, Десятник Катерина Валентинівна, Дєдов Микола Станіславович, Дмитришин Роман Володимирович, Дорож Анатолій Анатолійович, Дорош Сергій Іванович, Дорошенко Григорій Іванович, Добриця Іван Петрович, Дудник Олександр Миколайович, Дроздівський Михайло Феодосійович, Дригін Володимир Володимирович, Дутка Сергій Петрович, Єфімов Володимир Олексійович, Жамойдо Олександр Людвигович, Железняк Сергій Сергійович, Жереб Григорій Володимирович, Жовтовський Петро Михайлович, Животков Руслан Вікторович, Жупник Андрій Іванович, Жульжик Віктор Сергійович, Загурський Богдан Богданович, Зажеріло Валентин Васильович, Королюк Сергій Петрович, Заєць Геннадій Станіславович, Золотий Володимир Павлович, Іванюк Василь Богданович, Ільчук Ілля Марек, Іванов Ігор Михайлович, Ільницький Нестор Михайлович, Каланжов Сергій Сергійович, Каплета Юрій Андрійович, Карабаджак Анатолій Іванович, Каратник Іван Михайлович, Караульний Олексій Григорович, Каретник Олександр Сергійович, Катернюк Олександр Іванович, Кисельов Юрій Феодосійович, Клименко Андрій Петрович, Климчук Ілля Володимирович, Кондаков Олексій Володимирович, Копервас Сергій Іванович, Котенко Михайло Юрійович, Кулешник Іван Васильович, Ковальчук Анатолій Михайлович, Ковальчук Микола Петрович, Ковальчук Павло Іванович, Корольов Віктор Миколайович, Кравчук Олександр Йосипович, Криворучек Сергій Сергійович, Кривенко Максим Сергійович, Коваль Володимир Миколайович, Коломієць Іван Володимирович, Косташ Віталій Юрійович, Костогриз Леонід Михайлович, Кондратюк Михайло Олексійович, Кревнюх Василь Михайлович, Кривошей Володимир Артурович, Крупа Олег Миколайович, Крушельницький Петро Іванович, Кулінський Василь Миколайович, Брезденюк Юлія Валеріївна, Бойків Наталія Іванівна, Кульчицький Ігор Володимирович, Котляр Олена Олександрівна, Кпінос Сергій Анатолійович, Каняєва Наталія Анатоліївна, Корчак Юрій Богданович, Клітинська Галина Володимирівна, Кульчицький Андрій Володимирович, Сердюк Ірина Володимирівна, Шаповал Катерина Петрівна, Стрельцова Ольга Анатоліївна, Озерчук Людмила Олександрівна, Плеханова Інна Олександрівна, Плеханов Віктор Олександрович, Василенко Віра Іванівна, Соломаха Ольга Богданівна, Клітинська Наталія Іванівна, Василенко Олена Сергіївна, Цвигун Віктор Віталійович, Топій Леся Станіславівна, Топій Оксана Володимирівна, Швець Олена Вікторівна, Швець Тамара Василівна, Сидорчук Зоя Володимирівна, Сидорчук Ганна Юріївна, Діденко Сергій Григорович, Діденко Світлана Миколаївна, Андреєв Віталій Дмитрович, Акуліч Олег Юрійович, Більчук Тарас Миколайович, Брич Богдан Васильович, Бублясь Іван Миколайович, Березнюк Борис Федорович, Белей Микола Володимирович, Бєлаш Андрій Вікторович, Бойко Віталій Миронович, Бігус Надія Костянтинівна, Барна Олег Степанович, Баров Юрій Олексійович, Білоус Василь Михайлович, Білоус Андрій Йосипович, Брана Степан Миколайович, Буцик Роман Миколайович, Бурдюх Василь Васильович, Буярський Іван Степанович, Борганюк Анатолій Іванович, Бриль Андрій Васильович, Бомко Андрій Миколайович, Андрусяк Роман Васильович, Василенко Віталій Миколайович, Васильченко Сергій Олегович, Варницький Ігор Володимирович, Вільчинський Арсен Андрійович, Вікарчук Володимир Георгійович, Вірстюк Андрій Зіновійович, Василенко Дмитро Олегович, Возняк Євген Володимирович, Волошановський Антон Олександрович, Волосюк Володимир Мелетійович, Галенда Юрій Вікторович, Гамалій Олег Михайлович, Галишин Олександр Станіславович, Гап'як Михайло Михайлович, Гаспарян Вануш Аветисович, Полійовський Ігор Михайлович, Потапенко Ярослав Олександрович, Паньковський Олексій Львович, Письменний Олег Володимирович, Прядун Михайло Петрович, Потапов Юрій Леонідович, Ручка Анатолій Єфремович, Руголь Юрій Борисович, Рудомйотов Дмитро Володимирович, Редько Віталій Олексійович, Репетько Олександр Анатолійович, Різник Богдан Богданович, Руденко Павло Ігорович, Рутар Василь Михайлович, Обух Віталій Віталійович, Опанасюк Василь Миколайович, Опаленко Віктор Анатолійович, Осадчук Юрій Володимирович, Осадчук Микола Іванович, Осіпов Сергій Володимирович, Осінній Ігор Петрович, Острижнюк Леонід Володимирович, Остяк Максим Анатолійович, Стороженко Віктор Сергійович, Стогул Юрій Ігорович, Сидоренко Андрій Олександрович, Свистович Михайло Григорович, Слабий Михайло Васильович, Слинько Валерій Іванович, Савчак Іван Васильович, Саварин Богдан Романович, Савченко Валентин Миколайович, Сальницький Володимир Васильович, Самсонюк Петро Григорович, Селезньов Олександр Ігорович, Семак Ігор Анатолійович, Семеновський Дмитро Валерійович, Скаковський Анатолій Францевич, Смірнов Михайло Юрійович, Омельчук Іван Миколайович, Солом'янюк Валерій Іванович, Соколюк Ростислав Іванович, Сотурчак Володимир Олегович, Стадник Орест Едуардович, Стасюк Микола Юрійович, Стусяк Мартин Орестович, Стадовий Володимир Володимирович, Сирота Віталій Семенович, Слісенко Володимир Олександрович, Скоропад Михайло Миколайович, Соловей Валерій Анатолійович, Тарангул Василь Олександрович, Тарновська Катерина Віталіївна, Тірентій Анатолій Миколайович, Тихонюк Пантілей Пантілейович, Ткаченко Ігор Васильович, Трембецький Орест Зіновійович, Толпига В'ячеслав Сергійович, Тріщук Станіслав Володимирович, Тригубенко Юлія Олександрівна, Трофімчук Микола Сергійович, Трумко Руслан Іванович, Уштан Олег Федорович, Фатрушний Анатолій Анатолійович, Федоров Андрій Васильович, Фещяк Олександр Сергійович, Філіпко Вадим Володимирович, Фтомович Василь Андрійович, Федічев Дмитро Валерійович, Фоменко Микола Йосипович, Хавень Віталій Іванович, Цицюрський Артур Анатолійович, Чабан Ігор Дмитрович, Чайка Анатолій Павлович, Чернецький Віталій Володимирович, Чернілевський Станіслав Болеславович, Чуприна Віктор Степанович, Харлан Ігор Володимирович, Хомич Назар Володимирович, Хозеєв Сергій Анатолійович, Шимків Дмитро Михайлович, Шевчук Юрій Анатолійович, Шевчук Валерій Володимирович, Шнайдюк Володимир Володимирович, Ящук Ігор Анатолійович, Кушніренко Ірина Олександрівна, Дементьєв Тарас Михайлович, Закревська Євгенія Олександрівна, Кушніренко Ірина Олександрівна, Яценко Олександра Володимирівна, Сторожук Олена Сергіївна, Попік Юлія Станіславівна, Черняк Олексій Анатолійович, Пискун Леся Миколаївна, Башук Олександр Григорович, Мірошниченко Василь Миколайович, Дьяков Денис Юрійович, Максименко Ярослав Олександрович, Ахмадуліна Тетяна Олександрівна, Швець Василь Петрович, Волошина Тетяна Олександрівна, Дідич Галина Іванівна, Сердюк Микола Петрович, Федерація професійних спілок України, Багатченко Юрій Володимирович, Професійна спілка працівників охорони здоров'я України, Профспілка працівників освіти і науки України, Сердюк Олександра Пилипівна, Даржва Україна в особі Кабінету Міністрів України, Міністерство внутрішніх справ України, Державна казначейська служба України, Управління Державної казначейської служби України у Печерському районі м. Києва
Шевченківський районний суд міста Києва
головуючий суддя: Слободянюк Павло Леонідович
19.06.2024 10:38
530/493/24
2/530/241/24
Будник Дмитро Каленикович, Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області, Опішнянська селищна рада, Великорублівська сільська рада, Осипов Руслан Антонович, Романко Яніна Сергіївна, Будник Григорій Дмитрович
про визнання протиправними та скасування рішень
Зіньківський районний суд Полтавської області
головуючий суддя: Ситник Оксана Володимирівна
19.06.2024 11:01
760/7138/22
стосовно Кононовича Михайла Адамовича, 12.06.1980 р.н., Кононовича Олександра Адамовича, 12.06.1980 р.н., обвинувачених у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 109 КК України
Солом'янський районний суд міста Києва
Сергієнко Г.Л.
19.06.2024 12:10
753/7866/24
1-кп/753/1418/24
Бондаренко Олександр Андрійович, Ткач Артем Григорович, Сосновцев Олександр Володимирович, Ходько Вікторія Олександрівна
Дарницький районний суд міста Києва
головуючий суддя: Коляденко Поліна Леонідівна
19.06.2024 14:41
461/5049/22
Олійник Василь Леонідович, Полянський О.С., ОФІС ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА, Янко Богдан Ярославович, Стрийська районна державна адміністрація Львівської області, Суділовський Віктор Валерійович, Лаба Олег Ярославович, Кавецький Андрій Володимирович, Фігурський Володимир Михайлович
Галицький районний суд м. Львова
головуючий суддя: Радченко Віталій Євгенович
Заплановані трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
19.06.2024 12:00
698/980/23
1-кп/698/50/24
Москаленко Владислава Сергіївна, Кобринський Володимир Олександрович, Звенигородська окружна прокуратура, Москаленко Юлія Ігорівна, Філоненко Віталіна Володимирівна
Катеринопільський районний суд Черкаської області
головуючий суддя: Баранов Олег Іванович
20.06.2024 10:00
545/2623/22
Бринза Валентин Михайлович, Уманський Роман Вікторович
Полтавський районний суд Полтавської області
головуючий суддя: Стрюк Людмила Іванівна
20.06.2024 11:55
690/2499/23
1-кп/690/68/24
Ватутінський міський суд Черкаської області
21.06.2024 14:30
710/1604/13
1-кп/698/97/24
Катеринопільський районний суд Черкаської області
24.06.2024 12:00
698/656/23
1-кп/698/81/24
Комісарик Ольга Володимирівна, Савченко Альона Володимирівна, Химич Іванна Петрівна, Кобринський Володимир Олександрович, Катеринопільський відділ Звенигородської окружної прокуратури, Катеринопільський відділ прокуратури, Панчишин Юрій Ігорович, Химич Іванна Петрівна
Катеринопільський районний суд Черкаської області
головуючий суддя: Баранов Олег Іванович
Архів трансляцій
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
19.06.2024 17:19
175/8874/24
Драчевська Тетяна, Мурашко Катерина Валеріївна
Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
головуючий суддя: Дараган Лілія Валеріївна
19.06.2024 17:13
759/9043/22
22-ц/824/3876/2024
Київський апеляційний суд
19.06.2024 16:42
761/24177/22
Товариство з обмеженою відповідальністю " Інформаційне агентство "УНН", Товариство з обмеженою відповідальністю "Ісландія", Іванов Сергій Володимирович, Захарчук Іван Анатолійович - Адвокат
про спростування недостовірної інформації, захист честі, гідності та ділової репутації
Ірпінський міський суд Київської області
головуючий суддя: Третяк Яна Миколаївна
19.06.2024 16:03
904/2449/24
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ", Курбанов Андрій Вікторович, Приватне акціонерне товариство "Національна енергетична компанія "УКРЕНЕРГО"
стягнення 1 732 527,07 грн
Господарський суд Дніпропетровської області
суддя-доповідач: Мілєва Ірина Вікторівна
19.06.2024 15:53
367/4119/22
Петрушина Олена Леонідівна, Мамедзаде Керім Хафіз огли, Шурхно Кирило Анатолійович, Мороз Ігор Олександрович, Сулейманов Ельшан Айдин-огли
Ірпінський міський суд Київської області
головуючий суддя: Третяк Яна Миколаївна