flag Судова влада України

Капаєва Олександра Павловича

29 травня 2024, 12:28

ОГОЛОШЕННЯ

про виклик до суду

 

       Згідно п. 19 Розділу XIII «Перехідні положення» Цивільного процесуального кодексу України та ст. 12-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»,

       Запорізький апеляційний суд  викликає позивача Капаєва Олександра Павловича у судове засідання на 13 год. 00 хв.  14 серпня 2024 року  на розгляд за апеляційною скаргою  АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» на рішення Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 22 квітня 2024 року  у справі №332/357/24 (№ апеляційного провадження 22-ц/807/1354/24) за позовом Капаєва Олександра Павловича до АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» про захист прав споживачів.

      Судове засідання відбудеться в приміщенні суду за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 162.

     З моменту розміщення цього оголошення на офіційному вебсайті Запорізького апеляційного суду вважається Капаєва Олександра Павловича повідомленим про розгляд справи. У випадку неявки зазначених осіб у судове засідання  без поважних причин, або не повідомлення про причини неприбуття, справа може бути   розглянута за їх відсутності.

 

 

 

Суддя-доповідач                                                                         М.С.Гончар

 

Секретар судового засідання                                                      В.В.Камалова