flag Судова влада України

Майорова Олена Олександрівна

06 червня 2024, 10:33

ОГОЛОШЕННЯ

про виклик до суду

 

       Згідно п. 19 Розділу XIII «Перехідні положення» Цивільного процесуального кодексу України та ст. 12-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»,

       Запорізький апеляційний суд  викликає  заявника  Майорову Олену Олександрівну  в судове засідання на 10 год. 10 хв   10 липня  2024 року на розгляд  апеляційної скарги представника Майорової Олени Олександрівни – адвоката Борщенко Владлени Валеріївни на ухвалу Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 06 травня 2024 року,  у справі № 335/4951/24 ( № апеляційного провадження 22-ц/807/1409/24) за заявою Майорової Олени Олександрівни, заінтересована особа - Федін Андрій Андрійович, про встановлення факту проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу.

       Судове засідання відбудеться в приміщенні суду за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 162.

      З моменту розміщення цього оголошення на офіційному вебсайті Запорізького апеляційного суду Майорова Олена Олександрівна вважається повідомленою про розгляд справи. У випадку неявки  Майорової О.О. у судове засідання, без поважних причин або не повідомлення про причини неприбуття, справа може бути  розглянута за її відсутності.

 

 

Суддя-доповідач                                                                         Д.А.Трофимова

 

Секретар судового засідання                                                      І.М.Волчанова