flag Судова влада України

СПИСОК

19 квітня 2024, 14:47

СПИСОК ЦИВІЛЬНИХ СПРАВ

ПРИЗНАЧЕНИХ ДО РОЗГЛЯДУ В ПОРЯДКУ СПРОЩЕНОГО ПРОВАДЖЕННЯ БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ УЧАСНИКІВ СПРАВИ

ДО УВАГИ!

 

Наведений нижче перелік справ, призначених до розгляду  Запорізьким апеляційним судом - не є офіційним викликом у судове засідання.

Відповідно до ч.1 ст. 368 та ст. 369 ЦПК України справа розглядається судом апеляційної інстанції за правилами, встановленими для розгляду справи в порядку спрощеного провадження без повідомлення учасників справи, з особливостями, встановленими главою 1 розділу V Цивільного процесуального кодексу України.

З урахуванням конкретних обставин справи суд апеляційної інстанції може розглянути апеляційні скарги, зазначені в частинах першій та другій статті 369 ЦПК України, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.

Згідно з ч. 13 ст. 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового  провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

З урахуванням викладеного у разі, якщо колегія суддів не постановила ухвалу про виклик учасників справи для надання пояснень у справі, не повідомила учасників справи про дату судового засідання, то розгляд справи здійснюється в порядку письмового (спрощеного) провадження.

Повідомлення про розгляд справи (у разі постановлення ухвали про виклик учасників справи для надання пояснень) та надсилання учасникам справи копії судового рішення буде здійснено згідно з вимогами ЦПК України.

          16 квітня 2024 року Запорізьким апеляційним судом постановлено ухвали про

призначення в порядку спрощеного провадження по наступним справам:

 

Єдиний унікальний номер, номер провадження

Суддя-доповідач

Місцевий суд, судове рішення якого оскаржується

Сторони та суть справи

331/6807/23

22-ц/807/1071/24

Кочеткова І.В.

Жовтневий / Скользнєва Н.Г. / за позовом Наумова Андрія Володимировича до Наумової Олени Миколаївни про поділ майна подружжя

334/10399/23

22-ц/807/1047/24

Кочеткова І.В.

Ленінський / Фетісов М.В. / за позовом Концерну «Міські теплові мережі» до Рибас Лідії Іванівни про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги

 

          19 квітня 2024 року Запорізьким апеляційним судом постановлено ухвали про

призначення в порядку спрощеного провадження по наступним справам:

 

Єдиний унікальний номер, номер провадження

Суддя-доповідач

Місцевий суд, судове рішення якого оскаржується

Сторони та суть справи

336/10680/23

22-ц/807/1099/24

Подліянова Г.С.

Шевченківський / Галущенко Ю. А. / за позовом Акціонерного товариства «Універсал Банк» до Мудрак Олексія Олександровича про стягнення заборгованості

334/10406/23

22-ц/807/1122/24

Кочеткова І.В.

Ленінський / Ісаков Д.О. / за позовом Акціонерного товариства «Універсал Банк» до Олійник Олени Анатоліївни про стягнення заборгованості за договором про надання банківських послуг

 

  

 

Головний спеціаліст

відділу забезпечення

діяльності судової палати

з розгляду цивільних справ