flag Судова влада України

СПИСОК

07 червня 2024, 14:39

СПИСОК ЦИВІЛЬНИХ СПРАВ

ПРИЗНАЧЕНИХ ДО РОЗГЛЯДУ В ПОРЯДКУ СПРОЩЕНОГО ПРОВАДЖЕННЯ БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ УЧАСНИКІВ СПРАВИ

ДО УВАГИ!

 

Наведений нижче перелік справ, призначених до розгляду  Запорізьким апеляційним судом - не є офіційним викликом у судове засідання.

Відповідно до ч.1 ст. 368 та ст. 369 ЦПК України справа розглядається судом апеляційної інстанції за правилами, встановленими для розгляду справи в порядку спрощеного провадження без повідомлення учасників справи, з особливостями, встановленими главою 1 розділу V Цивільного процесуального кодексу України.

З урахуванням конкретних обставин справи суд апеляційної інстанції може розглянути апеляційні скарги, зазначені в частинах першій та другій статті 369 ЦПК України, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.

Згідно з ч. 13 ст. 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового  провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

З урахуванням викладеного у разі, якщо колегія суддів не постановила ухвалу про виклик учасників справи для надання пояснень у справі, не повідомила учасників справи про дату судового засідання, то розгляд справи здійснюється в порядку письмового (спрощеного) провадження.

Повідомлення про розгляд справи (у разі постановлення ухвали про виклик учасників справи для надання пояснень) та надсилання учасникам справи копії судового рішення буде здійснено згідно з вимогами ЦПК України.

 

          31 травня 2024 року Запорізьким апеляційним судом постановлено ухвали про

призначення в порядку спрощеного провадження по наступним справам:

 

Єдиний унікальний номер, номер провадження

Суддя-доповідач

Місцевий суд, судове рішення якого оскаржується

Сторони та суть справи

335/744/24

22-ц/807/1350/24

Бєлка В.Ю.

Орджонікідзевський / Романько О. О. / за позовом Хайрулліної Людмили Андріївни до Акціонерного товариства «ІНСТИТУТ ТИТАНУ» про стягнення заборгованості з виплати заробітної плати та середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні

 

 

          06 червня 2024 року Запорізьким апеляційним судом постановлено ухвали про

призначення в порядку спрощеного провадження по наступним справам:

 

Єдиний унікальний номер, номер провадження

Суддя-доповідач

Місцевий суд, судове рішення якого оскаржується

Сторони та суть справи

336/3732/24

22-ц/807/1439/24

Подліянова Г.С.

Шевченківський / Петренко Л. В. / за заявою Устінцева Миколи Євгеновича, особи, щодо якої розглядається справа: Устінцева Галина Олександрівна, заінтересована особа: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району як орган опіки та піклування, про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки

 

 

 

Головний спеціаліст

відділу забезпечення

діяльності судової палати

з розгляду цивільних справ