flag Судова влада України

    24 жовтня 2015 року набрала чинності постанова КМУ від 21.10.2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

    Згідно із постановою № 835 розпорядники інформації, в тому числі  Запорізький апеляційний суд, повинні оприлюднювати набори даних, що визначені цією постановою.

    Публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється розпорядником для вільного та безоплатного доступу до неї та регулярно оновлюється розпорядником на його офіційному сайті та єдиному державному веб-порталі відкритих даних. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

 

Реєстр (перелік) наборів даних
Запорізького апеляційного суду:

Єдиний веб-портал використання публічних коштів: Edata

Веб-портал електронної системи публічних закупівель: ProZorro

 

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.
Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).