flag Судова влада України

Призначено розгляд апеляції адвоката щодо запобіжного заходу 16-річній дівчині, яка підозрюється у побитті школярок

15 грудня 2021, 11:09

    Прес-служба суду інформує, що до Запорізького апеляційного суду надійшла апеляційна скарга  від  захисника підозрюваної Т. – адвоката Олени Безуглої на ухвалу Шевченківського  районного суду  м. Запоріжжя від 08 грудня 2021 року, якою задоволено клопотання слідчого та до Т., яка підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 189 КК України, ч. 2 ст. 296 КК України застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 днів, до  05 лютого 2022  року включно.

    За даними досудового слідства, 16-річна Т. підозрюється у тому, що 22 листопада приблизно о 19-00 годині на спортивному майданчику однієї зі шкіл Шевченківського району м. Запоріжжя  разом з  трьома дівчатами-підлітками зухвало побили 3-х школярок, при цьому ображаючи нецензурними словами. Крім цього, підозрювана Т. підозрюється у вимаганні грошей з потерпілих.

    Розгляд апеляції  призначено  на  13:45 годину  16 грудня 2021 року.

    Засідання буде відбуватися в режимі відеоконференції із Запорізьким слідчим ізолятором, в якому утримується  підозрювана.

    Звертаємо увагу відвідувачів суду на те, що до закінчення загальнодержавного карантину в Україні продовжує діяти масковий режим - до приміщення суду будуть допущені громадяни лише за наявності маски чи респіратора та з дотриманням безпечної соціальної дистанції.

    Шановні представники ЗМІ! Якщо ви плануєте відвідати судове засідання, просимо завчасно попередити відповідальну особу - головного спеціаліста із забезпечення зв`язків зі ЗМІ - Цвєтік Сніжану т.(061) 239-60-73 (з'єднання за внутрішнім номером), задля забезпечення достатньої кількості місць у залі судового засідання з дотриманням усіх карантинних заходів. Одночасно нагадуємо, що згідно ч.6 ст.27 Кримінального процесуального кодексу України проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, транслювання судового засідання по радіо і телебаченню, а також проведення звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури допускаються на підставі ухвали суду, що приймається з урахуванням думки сторін та можливості проведення таких дій без шкоди для судового розгляду.

 

Суддя-доповідач Світлана Дадашева

Справа: 336/10161/21

 

Прес-служба суду.