flag Судова влада України

Уродженця Енергодару обвинуваченого у колабораційній діяльності залишено під вартою

14 вересня 2022, 10:16

Запорізький апеляційний суд повідомляє, що 12 вересня 2022 року відбулось судове засідання за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого Ч. – адвоката Колісника А.Є. на ухвалу Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 19 липня 2022 року, якою обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці, до 17.09.2022 року.

Вказана особа обвинувачується у тому, що перебуваючи у місті Енергодар Запорізької області, який з 04.03.2022 року знаходиться під тимчасовою окупацією збройних сил рф, добровільно прийняв пропозицію осіб з числа представників фсб російської федерації щодо надання допомоги у веденні бойових дій проти ЗСУ та формувань територіальної оборони, шляхом збирання та передачі інформації про певні категорії осіб громадян України, мешканців м. Енергодару та Василівського району Запорізької області, які мають вогнепальну зброю, не лояльні до окупаційної влади та проукраїнсько налаштованих активістів, які фінансово підтримують ЗСУ.

В апеляційній скарзі сторона захисту просила ухвалу суду першої інстанції скасувати, ухвалити нову ухвалу  та обрати запобіжний захід не пов'язаний з триманням під вартою.

За результатами розгляду апеляційної скарги, колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційну скаргу захисника обвинуваченого Ч. залишено без задоволення, а ухвалу місцевого суду – без змін.

 

Справа № 331/1664/22

Суддя-доповідач  М. Тютюник

 

Прес-служба суду