flag Судова влада України

Розглянуто апеляційну скаргу на вирок зраднику із Запоріжжя

07 травня 2024, 15:48

Запорізький апеляційний суд повідомляє, що 06 травня 2024 року колегією суддів судової палати з розгляду кримінальних справ розглянуто апеляційні скарги обвинуваченого П. та його захисника на вирок Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 03 листопада 2023 року.

Мешканець міста Запоріжжя П. обвинувачується у тому, що маючи проросійські погляди та з метою скорішої окупації території м. Запоріжжя та Запорізької області російською федерацією, надавав представникам фсб рф допомогу у проведенні підривної діяльності проти України та Збройних Сил України.

Так, обвинувачений добровільно, за невелику грошову винагороду розвідував та повідомляв представнику фсб інформацію про місця зосередження військової техніки ЗСУ, перевіряв результати ворожих обстрілів по місту, слідкував за новими цілями ворога.

При виконанні чергового завдання російського куратора громадянина П. було затримано співробітниками Служби безпеки України.

Вироком місцевого суду обвинуваченого П. було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) та призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією усього, належному йому на праві власності, майна.

В апеляційній скарзі, посилаючись на недостатність доказів вини громадянина П., сторона захисту просила вирок суду першої інстанції скасувати, та постановити новий вирок, яким виправдати обвинуваченого.

За результатами розгляду апеляційних скарг, колегією суддів було вирішено залишити вирок місцевого суду без змін.

 

Справа № 331/4136/23

Прес-служба суду