flag Судова влада України

Суд залишив чинним рішення слідчого судді щодо запобіжного заходу ексголовному лікарю обласної інфекційної лікарні

22 листопада 2021, 16:55

    Прес-служба Запорізького апеляційного суду інформує, що 22 листопада 2021 року  колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ у відкритому судовому засіданні розглянула апеляційну скаргу прокурора Запорізької обласної прокуратури на ухвалу слідчого судді Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 11 листопада 2021 року, якою застосовано до колишнього головного лікаря обласної інфекційної лікарні Ш., який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 270, ч. 2 ст. 272 Кримінального Кодексу України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки та порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей), запобіжний захід у виді домашнього арешту у певний час доби, з покладанням певних процесуальних обов’язків,  до 17 листопада 2021 року, у межах строку досудового розслідування.

    Не погодившись із рішенням слідчого судді, прокурор просив його скасувати та постановити нову ухвалу, якою застосувати до підозрюваного Ш. запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 днів.

    У судовому засіданні апеляційної інстанції прокурор підтримав свої апеляційні вимоги,  сторона захисту  заперечували  проти задоволення скарги.

    За результатами апеляційного розгляду, заслухавши думку усіх учасників судового процесу та перевіривши матеріали провадження, колегією суддів постановлено ухвалу та оголошено резолютивну її частину, якою апеляційну скаргу прокурора  залишено без задоволення,  ухвалу слідчого судді – без змін.

    Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.       

 

Доповідач: суддя Марина Тютюник

Пошук у ЄДРСР по вказаній справі можна здійснити за №335/11729/21

 

Прес-служба суду